V izdihljajih tokratne, na termometru negativne pošiljke nama je uspelo splezati nekaj za pokušino. Zgodaj zjutraj sva se odpravila proti Rabeljskemu jezeru.
Pri prvem poskusu v Rablju (slap Za vasjo) nisva imela sreče (no, v bistvu sva imela kar veliko). Ob vstopu se je z vrha zrušila večja ledna gmota, … Nadaljuj z branjem

