Pa smo ga dočakali. Prvi uradni tabor letošnje alpinistične šole. Kot je že nekaj let navada, smo si za cilj izbrali Bele Vode.
Prispevek bi pravzaprav moral biti poln vtisov tečajnikov, pa si še niso opomogli

Alpinistični odsek Nova Gorica
#aopdng

Pa smo ga dočakali. Prvi uradni tabor letošnje alpinistične šole. Kot je že nekaj let navada, smo si za cilj izbrali Bele Vode.
Prispevek bi pravzaprav moral biti poln vtisov tečajnikov, pa si še niso opomogli